Tournament results of 2019

Date Event Results
2 Jan – 7 Jan 38-ais Zelta Kauliņš Zelta kauliņš 2019
4 Jan – 6 Jan Lavijas Čempionāta atlase U8, U10 grupām LČ atlase U8, U10 grupām
18 Jan – 21 Jan Latvijas čempionāta atlase U13 meitenēm Results
18 Jan – 21 Jan Latvijas čempionāta atlase U13 zēniem Results
26 Jan – 27 Jan Semifinal men Results
9 Feb – 9 Feb 72.LSSS U8-19. Rezultāti
9 Feb – 9 Feb 72.LSSS U8-19. Rezultāti - komandas
10 Feb – 10 Feb Pierīgas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē Rezultāti
23 Jan – 23 Jan Valles vidusskolas čempionāts Rezultāti
25 Jan – 25 Jan Salaspils 2.vsk 1.-4.klase Rezultāti
28 Jan – 28 Jan Rīgas Ezerkrasta pamatskolas čempionāts Rezultāti
9 Feb – 9 Feb Rīgas Imantas vidusskola Rezultāti
19 Feb – 19 Feb Rīgas ģimnāziju čempionāts Rezultāti
22 Feb – 22 Feb 6-gadnieku čempionāts Rezultāti
21 Feb – 24 Feb Fināls vīriešiem Results
22 Feb – 24 Feb Fināls sievietēm Results
1 Mar – 3 Mar Latvijas čempionāta fināls U19 Results
1 Mar – 3 Mar Latvijas čempionāta fināls U19 Results
3 Mar – 3 Mar LV čempionāts ātrspēlē junioriem U-19 Results
3 Mar – 3 Mar LV čempionāts ātrspēlē juniorēm U-19 Results
1 Mar – 1 Mar Rīgas 45.vidusskolas čempionāts Rezultāti
4 Mar – 4 Mar Zemgales vidusskola Rezultāti
10 Mar – 10 Mar Aivara Voicesčuka piemiņas turnīŗs Rezultāti
6 Mar – 6 Mar Latvijas skolu 72.spartakiādes Zemgales reģiona sacensības Rezultāti
7 Mar – 7 Mar Salaspils 1.vsk 1.-4.klašu čempionāts Rezultāti
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Results
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Results
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Results
23 Mar – 24 Mar Pusfināls vīriešiem Results
20 Mar – 20 Mar Talsu 2.vidusskolas čempionāts Rezultāti
30 Mar – 30 Mar 72.LSSS U10-U19 Results
30 Mar – 30 Mar RTU prāta spēles dambretē Results
5 Apr – 7 Apr Latvijas čempionāta pusfināls U10-13 Results
27 Mar – 27 Mar Baldones vidusskolas 1.-4.klašu čempionāts RezultātiB.pdf
3 Apr – 3 Apr Ķekavas vidusskolas čempionāts RezultātiK.pdf
19 Apr – 21 Apr Latvijas fināls U-16 un U-19 grupām Results
19 Apr – 21 Apr Latvijas čempionāts fināls sievietēm & U16-19 Results
22 Apr – 22 Apr Prāta Laiks dambretes festivāls Bauskā Results
1 May – 6 May Latvijas čempionāts fināls vīriešiem Results
26 May – 26 May Veterāni Results
1 Jun – 6 Jun Latvijas čempionāts fināls U10 - U13 Results
1 Jun – 6 Jun Latvijas čempionāts fināls U10 - U13 Results
1 Jun – 6 Jun Latvijas čempionāts fināls U10 - U13 Results
28 Jun – 30 Jun Results
5 Jul – 7 Jul Latvijas komandu čempionāts U10 - U16 Results
22 Jul – 28 Jul Riga Open 2019 Results
25 Jul – 28 Jul Riga Open juniors 2019 Results
29 Jul – 29 Jul Pasaules čempionāts ātrspēlē Results
19 Oct – 19 Oct 19. Prāta spēles "Zemgale" Pieaugušie
19 Oct – 19 Oct 19. Prāta spēles "Zemgale" 5.-9.klašu grupa
19 Oct – 19 Oct 19. Prāta spēles "Zemgale" 1.-4.klašu grupa
20 Oct – 21 Oct Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes Pieaugušie
20 Oct – 21 Oct Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes U13 jaunietes
20 Oct – 21 Oct Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes U13 jaunieši
20 Oct – 21 Oct Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes U19 jaunietes
20 Oct – 21 Oct Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes U19 jaunieši
6 Oct – 6 Oct Latvijas čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambrete
29 Sep – 29 Sep Latvijas čempionāts ātrspēlē Results
17 Nov – 17 Nov Latvijas čempionāts komandām Komandu rezultāti
17 Nov – 17 Nov Latvijas čempionāts komandām Individuāli rezultāti
1 Dec – 1 Dec Latvijas čempionāts komandām Komandu rezultāti
1 Dec – 1 Dec Latvijas čempionāts komandām Individuāli rezultāti
1 Dec – 1 Dec Latvijas čempionāts komandām Komandu rezultāti