Noskaidroti uzvarētāji Latvijas kausa izcīņā 64 lauciņu dambretē

14.decembrī Liepupē norisinājās Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē U8, U10, U13 un U16 vecuma grupās, kur tika noskaidroti labākie Latvijas jaunie dambretisti.

U8 vecuma grupā zēniem par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Ivanovs (Domātprieks). Otrajā vietā ierindojās Verners Fibigs (Bauska), bet bronza Ņikitam Vorotņikovam (RZG).

U8 vecuma grupā meitenēm pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Varvara Ivanova (Domātprieks), otrā vieta Alisei Misānei (Domātprieks), bet trešajā ierindojās Grieta Kreita (Baloži).

U10 vecuma grupā zēniem pirmā vieta Robertam Serpānam (Kuldīga), otrajā vietā Pēteris Kripāns (Valmiera), trešajā vietā atstājot Laimiņu Mastiņu (Valmiera).

U10 vecuma grupā meitenēm nepārspēta palika Malvīne Misāne (Domātprieks), otrajā vietā ierindojās Diāna Malofeja (Limbaži/Salacgrīva), un trešo vietu izcīnīja Zane Lea Zunda (Bauska).

U13 vecuma grupā zēniem par čempionu kļuva Klāvs Norenbergs (Limbaži/Salacgrīva), sudrabs Robertam Grišinam (Limbaži/Salacgrīva), bet trešajā vietā Adrians Podenskis (Limbaži/Salacgrīva)

U13 vecuma grupā meitenēm pirmo vietu izcīnīja Ance Zālmane (Sigulda), otrajā vietā Diāna Stecka (Salaspils), bet trešajā vietā Sintija Malofeja (Limbaži/Salacgrīva).

U16 vecuma grupā zēniem pirmo vietu ieguva Reinis Štāls (Bauska), otrā vieta Kristeram Lapiņam (Limbaži/Salacgrīva), bet trešo vietu izcīnīja Renards Helfrehts (Sigulda).

U16 vecuma grupā meitenēm pirmajā vietā Neļa Malahovska (Rēzekne), otrā vieta Jūlijai Poļanskai (Rīgas 72.vidusskola), bet trešā vieta Beātei Bittei (Valmiera).