LDF Kauss tiešsaistē 100 lauciņu dambretē pieaugušajiem un jauniešiem

Latvijas Dambretes federācijas Kauss 100 lauciņu dambretē tiešsaistē.

 

 

Turnīra norises vieta ir tiešsaistes dambretes spēļu portālā PlayOk speciāli izveidotā turnīrā. 
Katra posma aptuvenais norises laiks būs 2 stundas. 
Turnīrs notiek pēc Šveices sistēmas 7 kārtās. 

Oficiālie koprezultāti, gan pieaugušajiem, gan jauniešiem

Posmu tabulas. Partijas.
Grupa bez vecuma ierobežojuma (nolikums):
1.posmā spēlētās partijas (19.apr.2020)
2.posmā spēlētās partijas (26.apr.2020)
3.posmā spēlētās partijas (03.mai.2020)
4.posmā spēlētās partijas (10.mai.2020)
5.posmā spēlētās partijas (17.mai.2020)
6.posmā spēlētās partijas (24.mai.2020)
7.posmā spēlētās partijas (31.mai.2020) 

Apsveicam uzvarētājus! 

Nominācija Vieta Vārds, Uzvārds Pilsēta/klubs
Vīrieši 1 Roberts Misāns Domātprieks
2 Gunārs Gribuška Ikšķile
3 Andris Keisels Rīga
Sievietes 1 Marija Magdalēna Nereda Rīga
2 Jeļena Česnokova Bolderāja
3 Liza Zaharova Bolderāja
Labākā juniore U-13   Darja Drabova Bolderāja
Labākais juniors U-13   Pēteris Kripans Valmiera
Labākā juniore U-19   Liza Zaharova Bolderāja
Labākais juniors U-19   Gunārs Gribuška Ikšķile

 

U10-U13 grupa (nolikums):
1.posmā spēlētās partijas (17.apr.2020)
2.posmā spēlētās partijas (24.apr.2020)
3.posmā spēlētās partijas (01.mai.2020)
4.posmā spēlētās partijas (08.mai.2020)
5.posmā spēlētās partijas (15.mai.2020)

6.posmā spēlētās partijas (22.mai.2020)
7.posmā spēlētās partijas (29.mai.2020)

 Apsveicam uzvarētājus!

Nominācija Vieta Vārds, Uzvārds Pilsēta/klubs
Jaunieši U-10 1 Eduards Batlers Domātprieks
2 Kārlis Kalējs Domātprieks
3 Iļja Trasko Zolitūde
Jaunietes U-10 1 Malvīne Misāne Domātprieks
2 Evelīna Orlovska Salaspils
3 Zane Lea Zunda Bauska
Jaunieši U-13 1 Pēteris Kripans Valmiera
2 Eduards Batlers Domātprieks
3 Roberts Serpāns Kuldīga
Jaunietes U-13 1 Malvīne Misāne Domātprieks
2 Valda Vasariete Salaspils
3 Diāna Stecka Salaspils
Meitenes U-8 1 Alise Misāne Domātprieks
Zēni U-8 1 Edvards Ladiševs Domātprieks