Latvijas čempionāti veterāniem 64 lauciņu un 100 lauciņu dambretēs

Noslēgušies Latvijas čempionāti veterāniem 64 lauciņu un 100 lauciņu dambretēs. Sacensības pulcēja krietni lielāku dalībnieku skaitu salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

Čempiona titulu veterāniem vīriešu konkurencē 64 lauciņu dambretē izcīnīja Zigmārs Rumbenieks, savukārt, čempiones tituls starp sievietēm Regīnai Piroņenai.

Par čempionu veterāniem vīriešu konkurencē 100 lauciņu dambretē kļuva Guntis Valneris, kurš šogad ir izcīnījis arī čempiona titulus Latvijas čempionātos vīriešiem 64 lauciņu un 100 lauciņu dambretēs, bet par čempioni sieviešu konkurencē kļuva  Antra Valnere.

Vīriešu konkurencē bija spraiga cīņa par pirmo vietu, tikai divas kārtas pirms beigām G.Valneris apsteidza G.Purviņu par vienu punktu un noturēja pārsvaru līdz turnīra beigām.

Jāatzīmē, ka 100 lauciņu turnīra dalībnieki katrs saņēma ogu/augļu maisiņu, kā arī turnīra medaļnieces ieguva dāvanu kartes kosmētikas veikalu tīklos, bet medaļnieki dāvanu kartes J.Rozes grāmatnīcās.