Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U8 - U16 vecuma grupās

Jelgavas 4. vidusskolā noslēdzies Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U8 - U16 vecuma grupām. Turnīrā piedalījās un par medaļām, kausiem un balvām cīnījās 32 Latvijas jauniešu komandas no Valmieras, Salaspils (DAB), Rīgas 19.vidusskolas, Bauskas, Siguldas Sporta skolas, Baložiem (DAB), dambretes skolas "Domātprieks", Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas, Zolitūdes (DAB) un dambretes kluba "Hameleons".

U8 vecuma grupā par Latvijas čempioniem kļuva dambretes skolas "Domātprieks"  komandas spēlētāji. Dambretes skolas "Domātprieks" sastādītā komanda izcīnīja čempiona titulu arī U10 vecuma grupā. U13 vecuma grupā par čempioniem kļuva Bauskas komandas spēlētāji un savukārt U16 vecuma grupā par čempioniem tika kronēti Salaspils (DAB) komandas spēlētāji

Turnīru organizēja Latvijas Dambretes federācija sadarbībā ar Dambretes Attīstības Biedrību.

Turnīra rezultāti pa grupām:

U8 vecuma grupa

U10 vecuma grupa

U13 vecuma grupa

U16 vecuma grupa

Turnīra fotogalerija

Izsakām pateicību turnīra atbalstītājiem, kas nodrošināja ar balvām sacensību dalībniekus:

ElviStenders, Mājai un dārzam, Karameļu darbnīca, Pupuchi, DabaDaba, Labi lapāsRicberryKurzemes sulu meistars.

Īpašs paldies uzņēmumam  Daytongroupkas cienāja sacensību dalībniekus ar saldējumu un karstajiem dzērieniem.