Latvijas čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambretē

Noslēdzies Latvijas čempionāts ātrspēlē 100 lauciņu dambretē vīriešiem un sievietēm. Sacensības norisinājās vīriešiem Rīgā, Elizabetes ielā 45/47 un sievietēm Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4.

 

 

 

Vīriešiem sacensībās piedalījās 25 dalībnieki, kuri godalgotās vietas noskaidroja pēc Šveices sistēmas 11 kārtās. Par Latvijas čempionu 100 lauciņu dambretē vīriešiem ātrspēlē pārliecinoši ar 19 punktiem kļuva Raimonds Vipulis. Otro vietu ar 16 punktiem izcīnīja Gunārs Zālītis un trešo ar 14 punktiem pēc labākiem papildus kritērijiem Jānis Āriņš. Jāuzteic jaunā talanta, 11 gadīgā Pētera Kripana sniegums, kurš bija tuvu bronzas medaļas izcīnīšanai, bet tikai pēc papildus kritērijiem palika 4 vietā. 

Savukārt sievietēm cīņā par čempiones titulu sacensībās piedalījās 11 dalībnieces un izspēle notika pēc riņķa sistēmas. Cīņas bija spraigas un labākās spēlētājas tika noskaidrotas pēdējā kārtā. Pēdējā kārtā izcīnot uzvaru savstarpējā spēlē pat Latvijas čempioni 100 lauciņu dambretē ātrspēlē sievietēm ar 16 punktiem kļuva Marija Magdalēna Nereda. Ar tikpat izcīnītajiem punktiem un otro vietu nācās samierināties Antrai Valnerei. Trešo vietu ar 15 punktiem izcīnīja Jelizaveta Zaharova.

Sacensību rezultāti:
Vīriešiem
Sievietēm

VIDEO Sievietēm:
03. kārta ValdaVasariete - Jelizaveta Zaharova
04. kārta 
Jelizaveta Zaharova - Darja Drabova un Antra Valnere - Valda,Vasariete
05. kārta Alisa Orlova - Marija Magdalēna Nereda un Viktorija Nesanira - Zoja Uvačana
06. kārta Diāna Stecka - Alisa Orlova
07. kārta Viktorija Nesanira - Diāna Stecka un Zoja Uvačana - Marija Magdalēna Nereda
10. kārta Antra Valnere - Zoja Uvačana
11. kārta Zoja Uvačana - Valda,Vasariete