Noslēgusies Ziemas kausa izcīņa U8 un U10 grupās

Ir noslēgusies Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupās. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

U8 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši ar 71,5 punktiem uzvarēja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Par otro vietu norisinājās sīva cīņa līdz pēdējā posma pēdējai partijai, kur tomēr otro vietu ar 27,5 punktiem izcīnīja Ramona Serpāne no Kuldīgas Sporta skolas, treneris Pēteris Gailāns. Savukārt trešo vietu ar 27 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

U10 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši pirmo vietu ar 94,5 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Otro vietu ar 71,5 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Trešo vietu ar 69,5 pubktiem izcīnīja Zane Lea Zunda no Bauskas Sporta skolas, trenere Inga Bernāte.

U8 vecuma grupā jauniešiem nekādas cerības pretiniekiem neatstāja un ar 80,5 punktiem uzvarēja Edvards Ladiševs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Par otro vietu šeit arī notika sīvas cīņas līdz pēdējā posma pēdējai partijai, kur tomēr otro vietu ar 57,5 punktiem izcīnīja Baloži (DAB) audzēknis Arvo Krebe , trenere Laura Kronberga. Savukārt trešo vietu ar 56,5 punktiem izcīnīja Dāvids Keišs no Salaspils (DAB), treneris Raimonds Vipulis

Vissīvākās cīņas norisinājās U10 vecuma grupā jauniešiem, kur godalgoto vietu ieguvēji noskaidrojās pēdējā posma pēdējās kārtās. Noslēdzoties cīņām, pirmo vietu ar 80,5 punktiem izcīnīja Edvards Ladiševs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Otro vietu ar 72,5 punktiem izcīnīja Ernests Kalniņš no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Trešo vietu ar 70,5 punktiem izcīnīja arī dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Eduards Betlers, trenere Oļesja Abdullina.

V posma uzvarētāji pa vecuma grupām

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Natālija Paškova no Salaspils (DAB). Treneris Raimonds Vipulis.

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Zane Lea Zunda no Bauskas Spota skolas. Trenere Inga Bernāte.

U8 un U10 grupās jauniešiem uzvarēja Edvards Ladiševs no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

Tabula ar trīs labākajiem rezultātiem pa vecuma grupām V posmā

IV posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U8 un U10 grupās jauniešiem uzvarēja Edvards Ladiševs no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

Tabula ar trīs labākajiem rezultātiem pa vecuma grupām IV posmā

III posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 un U10 grupās jauniešiem uzvarēja Arvo Krebe no Baložiem (DAB). Trenere Laura Kronberga.

Tabula ar trīs labākajiem rezultātiem pa vecuma grupām III posmā

II posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Ramona Serpāne no Kuldīgas novada Sporta skolas. Treneris Pēteris Gailāns

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Denija Kemze no Valmieras. Treneris Uldis Ābeltiņš.

U8 grupā jauniešiem uzvarēja Dāvids Keišs no Salaspils (DAB). Treneris Raimonds Vipulis.

U10 grupā jauniešiem uzvarēja Ernests Kalniņš no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

Tabula ar trīs labākajiem rezultātiem pa vecuma grupām II posmā

I posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U10 grupā jaunietēm uzvarēja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U8 grupā jauniešiem uzvarēja Arvo Krebe no Baložiem (DAB). Trenere Laura Kronberga.

U10 grupā jauniešiem uzvarēja Eduards Betlers no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.