Ziemas kausa izcīņa U13 un U16 grupās noslēgusies

Noslēgušies Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņas turnīru posmi tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti tika ieskaitīti kopvērtējuma tabulā.

U13 vecuma grupā jaunietēm pārliecinoši pirmo vietu ar 68 punktiem nodrošināja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Par tālākajām godalgotajām vietām cīņas bija sīvākas un otro vietu ar 47 punktiem izcīnīja Diāna Stecka no Salaspils (DAB), treneris Raimonds Vipulis. Ar iegūtiem 45,5 punktiem un  trešo vietu nācās samierināties Viktorijai Nesanirai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

U16 vecuma grupā jaunietēm arī diezgan pārliecinoši pirmo vietu ar 68 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Viņai lielāko konkurenci mēģināja sastādīt Jeļizaveta Zaharova, kurai ar 55 punktiem otrā vieta, trenere Zoja Golubeva. Trešā vieta ar 47 punktiem Diānai Steckai no Salaspils (DAB), treneris Raimonds Vipulis

U13 vecuma grupā jauniešiem ar 75 punktiem pārliecinoši labākais rezultāts dambretes skolas "Domātprieks" audzēknim Pēterim Kripanam, trenere Oļesja Abdullina. Otro vietu ar 52,5 punktiem sīvā cīņā izrāva Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde) audzēknis Iļja Trasko, treneris Gunārs Vipulis. Trešo vietu ar 51 punktu izcīnīja Roberts Serpāns no Kuldīgas sporta skolas, treneris Pēteris Gailāns.

Vissīvākās cīņas norisinājās U16 vecuma grupā jauniešiem, kur godalgoto vietu sadalījums noskaidrojās pēdējā posma izšķirošajās partijās. Uzvarot pēdējo posmu, kopvērtējumā ar 93 punktiem uzvaru izrāva Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs, treneris Kārlis Ozols. Ar iegūtiem 87,5 punktiem un otro vietu nācās samierināties Kristeram Lapiņam, kurš arī pārstāv Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolu, treneris Kārlis Ozols. Trešā vieta ar 83 punktiem šajā vecuma grupā šoreiz Vsevolodam Mitrēvičam no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

V posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm uzvarēja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U13 grupā jauniešiem uzvarēja Pēteris Kripans no dambretes skolas "Domātprieks". Treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.

U16 grupā jauniešiem uzvarēja Klāvs Norenbergs no Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas Treneris Kārlis Ozols.

Tabula ar trīs labākajiem V posma rezultātiem pa vecuma grupām

IV posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 grupā jaunietēm uzvarēja Viktorija Nesanira no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.

U16 grupā jaunietēm uzvarēja Jeļizaveta Zaharova no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.

U16 grupā jauniešiem uzvarēja Kristers Lapiņš no Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas Treneris Kārlis Ozols.

Tabula ar trīs labākajiem IV posma rezultātiem pa vecuma grupām

III posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

Tabula ar trīs labākajiem III posma rezultātiem pa vecuma grupām

II posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm uzvarēja Diāna Stecka no Salaspils (DAB). Treneris Raimonds Vipulis.

Tabula ar trīs labākajiem II posma rezultātiem pa vecuma grupām

I posma uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm uzvarēja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks". Trenere Oļesja Abdullina.

U13 grupā jauniešiem uzvarēja Pēteris Kripans no dambretes skolas "Domātprieks". Treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.

U16 grupā jauniešiem uzvarēja Vsevolods Mitrēvičs no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.