LDF Ziemas kauss. FINĀLI.

Noslēgušies LDF Ziemas kausa izcīņas tiešsaistē fināli 64 lauciņu dambretē U8, U10, U13, U16, U19 vecuma grupām un pieaugušajiem, kuri norisinājās tīs nedēļas nogalēs - 06. un 07.februārī, 13. un 14.februārī, kā arī 20. un 21.februārī. Turnīri norisinājās tiešsaistes platformā https://zoom.us/, kur visi dalībnieki saslēdzās kopējā telpā un paralēli spēlēja prāta spēļu platformā https://www.playok.com/

 

 

 

 

 

 

 

U8 grupas rezultāti:

Meitenēm

1. Varvara Ivanova (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

2. Ramona Serpāne (Kuldīgas sporta skola), treneris Pēteris Gailāns

3. Luīze Gudēvica Liepiņa (Cēsu novads), trenere Zigrīda Liepiņa

LDF Ziemas kausa fināla izcīņas rezultāti U8 vecuma grupā jaunietēm ŠEIT

Zēniem

1. Fricis Kreits (Baloži/DAB), trenere Laura Kronberga

2. Roberts Pommers (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

3. Artemijs Bogdanovs (Domātprieks), trenere Oļesja Abdullina

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U8 vecuma grupā jauniešiem ŠEIT

U10 grupas rezultāti

Meitenēm

1. Varvara Ivanova (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

2. Liene Malinovska (Rēzeknes novada bērnu-jaunatnes sporta skola), treneris Juris Dombrovskis

3. Natalija Paškova (Salaspils/DAB), treneris Raimonds Vipulis

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U10 vecuma grupā jaunietēm ŠEIT

Zēniem

1. Aleksandrs Ivanovs (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

2. Arvo Krebe (Baloži/DAB), trenere Laura Kronberga

3. Mārtiņš Pommers (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U10 vecuma grupā jauniešiem ŠEIT

U13 grupas rezultāti

Meitenēm

1. Alisa Orlova (Salaspils/DAB), treneris Raimonds Vipulis

2. Ance Zālmane (Siguldas sporta skola), treneris Edgars Ratnieks

3. Darja Drabova (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U13 vecuma grupā jaunietēm ŠEIT

Zēniem

1. Roberts Maikūns (Bauskas sporta skola), trenere Inga Bernāte

2. Roberts Serpāns (Kuldīgas sporta skola), treneris Pēteris Gailāns

3. Arvo Krebe (Baloži/DAB), trenere Laura Kronberga

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U13 vecuma grupā jauniešiem ŠEIT

U16 grupas rezultāti

Meitenēm

1. Polina Gerasimova (Domātprieks), trenere Oļesja Abdullina

2. Ance Zālmane (Siguldas sporta skola), treneris Edgars Ratnieks

3. Diāna Stecka (Salaspils/DAB), treneris Raimonds Vipulis

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U16 vecuma grupā jaunietēm ŠEIT

Zēniem

1. Klāvs Norenbergs (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

2. Vsevolods Mitrēvičs (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

3. Denijs Vilhelms Krauklis (Bauskas sporta skola), trenere Inga Bernāte

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U16 vecuma grupā jauniešiem ŠEIT

U19 grupas rezultāti

Meitenēm

1. Jeļizaveta Zaharova (Rīga, Bolderāja), trenere Zoja Golubeva

2. Polina Gerasimova (Domātprieks), trenere Oļesja Abdullina

3. Diāna Stecka (Salaspils/DAB), treneris Raimonds Vipulis

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U19 vecuma grupā jaunietēm ŠEIT

Zēniem

1. Klāvs Norenbergs (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

2. Kristers Lapiņš (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

3. Ričards Osītis (Dobeles sporta skola), treneris Raivo Dēliņš

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti U19 vecuma grupā jauniešiem ŠEIT

Rezultāti pieaugušajiem

Sievietēm

1. Antra Valnere (Ropažu novads ), treneris Guntis Valneris

2. Marija Magdalēna Nereda (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

3. Laura Kronberga (Baloži/DAB), treneris Valerjans Vizulis

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti sievietēm ŠEIT

Vīriešiem

1. Guntis Valneris (Ropažu novads ), treneris Raimonds Vipulis

2. Raimonds Millers (Baltais Kauliņš), treneris Leonards Lāže

3. Klāvs Norenbergs (Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola), treneris Kārlis Ozols

LDF Ziemas kausa izcīņas fināla rezultāti vīriešiem ŠEIT