Bauskā noskaidroti Latvijas jauniešu čempionāta fināla dalībnieki

Bauskā, Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolā divas dienas 22 un 23.janvārī par ceļazīmēm uz Latvijas jauniešu čempionāta finālu 64 lauciņu dambretē cīnījās jaunieši un jaunietes U8, U10, U13 un U16 vecuma grupās. Cīņas notika pēc Šveices sistēmas 7.kārtās katrā vecuma grupā atsevišķi jauniešiem un jaunietēm, kur pirmo astoņu vietu ieguvēji izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas jauniešu čempionāta finālā.

U8 grupā meitenēm spēlēja 12 dalībnieces un finālam kvalificējās:

Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Ramona Serpāne no Kuldīgas niovada sporta skolas, treneris Pēteris Gailāns.
Anna Ļebedinska no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Anna Grjaznova no dambretes kluba "Hameleons", treneris Vsevolods Teterins.
Līva Sāra no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Polina Vahruševa no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Rēzija Rīna no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Estere Kalēja no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
 
U8 grupā zēniem spēlēja 22 dalībnieki un finālam kvalificējās:
 
Timofejs Smetaņins no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Toms Andersons no Dambretes Attīstības Biedrības (Ikšķile), treneris Raimonds Vipulis.
Ņikita Kiseļovs no Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas, trenere Zoja Golubeva.
Marsels Ločmels no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Ernests Kalvāns no Dambretes Attīstības Biedrības (Cēsis), trenere Zigrīda Liepiņa.
Ernests Platais no Dambretes Attīstības Biedrības (Cēsis), trenere Zigrīda Liepiņa.
Marks Paegle no Valmieras, treneris Uldis Ābeltiņš.
Edvards Lietavietis no Dambretes Attīstības Biedrības (Cēsis), trenere Zigrīda Liepiņa.
 
U10 grupā meitenēm spēlēja 12 dalībnieces un finālam kvalificējās:
 
Varvara Ivanova no Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas, trenere Zoja Golubeva.
Luīze Gudēvica Liepiņa no Dambretes Attīstības Biedrības (Cēsis), trenere Zigrīda Liepiņa.
Natalija Paškova no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Barbara Vanaga no Dambretes Attīstības Biedrības (Cēsis), trenere Zigrīda Liepiņa.
Milana Suboča no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Marta Grāvīte no Limbažu novada sporta skolas, treneris Kārlis Ozols.
Rūta Arāja no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Lote Soma Sakne no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
 
U10 grupā zēniem spēlēja 37 dalībnieki un finālam kvalificējās:
 
Arvo Krebe no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Dāvids Keišs no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Artemijs Bogdanovs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Maksims Novickis no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Ivans Bogdanovs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Fricis Kreits no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Raivo Dukulis no Valmieras, treneris Uldis Ābeltiņš.
Verners Fībigs no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
 
U13 grupā meitenēm spēlēja 12 dalībnieces un finālam kvalificējās:
 
Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Diāna Malofeja no Limbažu novada sporta skolas, treneris Kārlis Ozols.
Denija Kemze no Valmieras, treneris Uldis Ābeltiņš.
Zane Lea Zunda no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Anete Rūta Rotgalve no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Grieta Kreita no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga.
Elīna Arāja no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Elizabete Anspaka no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
 
U13 grupā zēniem spēlēja 31 dalībnieks un finālam kvalificējās:
 
Pēteris Kripans no dambretes skolas "Domātprieks", treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.
Roberts Serpāns no Kuldīgas niovada sporta skolas, treneris Pēteris Gailāns.
Ņikita Vorotņikovs no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis.
Kārlis Kalējs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Eduards Betlers no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis.
Martinas Masanauskas no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis.
Zidans Sehata no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
 
U16 grupā meitenēm spēlēja 20 dalībnieces un finālam kvalificējās:
 
Valda Vasariete no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Alisa Orlova no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Amanda Švirkste no Madonas novada, treneris Jāzeps Juhņevičs.
Sintija Malofeja no Limbažu novada sporta skolas, treneris Kārlis Ozols.
Keita Enija Platā no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Darja Drabova no Rīgas Bolderājas jaunās pamatskolas, trenere Zoja Golubeva.
Ance Zālmane no Siguldas sporta skolas, treneris Edgars Ratnieks.
Maruta Opočkina no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
 
U16 grupā zēniem spēlēja 23 dalībnieki un finālam kvalificējās:
 
Roberts Grišins no Limbažu novada sporta skolas, treneris Kārlis Ozols.
Klāvs Norenbergs no Limbažu novada sporta skolas, treneris Kārlis Ozols.
Jurģis Stīpnieks no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Ralfs Bartušauskis no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Aleksandrs Paškovs no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Rihards Raginskis Repše no Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils), treneris Raimonds Vipulis.
Everts Rūdolfs Lepsis no Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.
Haralds Kadirovs no dambretes kluba "Hameleons", treneris Vsevolods Teterins.
 
Paldies Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolai par dalībnieku uzņemšanu un SIA MAXIMA Latvija par balvām sacensību dalībniekiem.

Turnīru rezultāti: