FMJD reitings pasaules spēlētājiem – sievietēm

Poz. Vārds, Uzvārds Valsts Spēlētāja grāds Reitings
Oficiālais datu avots FMJD Rating list FMJD (100). Stāvoklis uz 01.okt.2020 9999
1 Tamara Tansykkuzhina Russian Federation (a-list)        mi 2261
2 Olga Kamychleeva Netherlands (a-list)        mf 2237
3 Natalia Sadowska Poland (a-list)        mi 2237
4 Zoja Golubeva Latvia (a-list)        mi 2228
5 Olga Fedorovich Belarus (a-list)        mi 2224
6 Olga Levina Israel (a-list)         2221
7 Viktoriya Motrichko Ukraine (a-list)        mf 2219
8 Matrena Nogovitsyna Russian Federation (a-list)        mi 2209
9 Darja Fedorovich Belarus (a-list)        mf 2199
10 Darya Tkachenko Russian Federation (a-list)        mf 2197
11 Ewa Schalley Poland (a-list)        mf 2182
12 Elena Česnokova Latvia (a-list)        mf 2171
13 Olga Baltazhy Ukraine (a-list)        mf 2170
14 You Zhang China (a-list)         2168
15 Heike Verheul Netherlands (a-list)        mf 2166
16 Irina Pashkevich Belarus (a-list)        mf 2165
17 Sandaara Aprosimova Russian Federation (a-list)         2161
18 Viktoryia Nikalayeva Belarus (a-list)         2158
19 Nika Leopoldova Russian Federation (a-list)        mf 2153
20 Vera Khvashchynskaya Belarus (a-list)         2152
21 Vitalia Doumesh Netherlands (a-list)        mf 2151
22 Yana Yakubovich Belarus (a-list)         2149
23 Aygul Idrisova Russian Federation (a-list)        mf 2148
24 Elena Altchoul Germany (a-list)         2145
25 Yuliia Makarenkova Ukraine (a-list)         2145
26 Ksenia Nakhova Russian Federation (a-list)         2144
27 Arleta Flisikowska Poland (a-list)        cmf 2141
28 Tunaara Fedorova Russian Federation (a-list)         2140
29 Elena Milshina Russian Federation (a-list)        mf 2140
30 Natalia Shestakova Russian Federation (a-list)        mf 2133
31 Angelina Popova Russian Federation (a-list)        mf 2132
32 Ekaterina Chirkova Russian Federation (a-list)         2123
33 Lyudmila Litvinenko Ukraine (a-list)         2121
34 Marta Bankowska Poland (a-list)         2118
35 Palina Petrusiova Belarus (a-list)         2118
36 Laura Timmerman Netherlands (a-list)         2118
37 Olga Balukova Russian Federation (a-list)         2117
38 Ester Van Muijen Netherlands (a-list)         2116
39 Hanqing Zhao China (a-list)        cmf 2115
40 Ziwille Ringelene Lithuania (a-list)         2113
41 Daryna Lobanova Ukraine (a-list)         2110
42 Olga Sadovskaja Belarus (a-list)        mf 2110
43 Olesia Abdullina Russian Federation (a-list)        mf 2108
44 Ayyyna Karpova Russian Federation (a-list)        mf 2105
45 Aleksandra Burnasheva Russian Federation (a-list)         2103
46 Anastasia Baryshava Belarus (a-list)         2102
47 Tatiana Teterina Russian Federation (a-list)         2101
48 Rufina Ajupova Russian Federation (a-list)         2100
49 Christina Osipova Russian Federation (a-list)         2097
50 Marina Borkowa Russian Federation (a-list)         2092