Turnīru rezultāti par 2019

Datums Pasākums Rezultāti
2 Jan – 7 Jan 38-ais Zelta Kauliņš Zelta kauliņš 2019
4 Jan – 6 Jan Lavijas Čempionāta atlase U8, U10 grupām LČ atlase U8, U10 grupām
18 Jan – 21 Jan Latvijas čempionāta atlase U13 meitenēm Rezultāti
18 Jan – 21 Jan Latvijas čempionāta atlase U13 zēniem Rezultāti
26 Jan – 27 Jan Pusfināls vīriešiem Rezultāti
9 Feb – 9 Feb 72.LSSS U8-19. Rezultāti
9 Feb – 9 Feb 72.LSSS U8-19. Rezultāti - komandas
10 Feb – 10 Feb Pierīgas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē Rezultāti
23 Jan – 23 Jan Valles vidusskolas čempionāts Rezultāti
25 Jan – 25 Jan Salaspils 2.vsk 1.-4.klase Rezultāti
28 Jan – 28 Jan Rīgas Ezerkrasta pamatskolas čempionāts Rezultāti
9 Feb – 9 Feb Rīgas Imantas vidusskola Rezultāti
19 Feb – 19 Feb Rīgas ģimnāziju čempionāts Rezultāti
22 Feb – 22 Feb 6-gadnieku čempionāts Rezultāti
21 Feb – 24 Feb Fināls vīriešiem Rezultāti
22 Feb – 24 Feb Fināls sievietēm Rezultāti
1 Mar – 3 Mar Latvijas čempionāta fināls U19 Rezultāti
1 Mar – 3 Mar Latvijas čempionāta fināls U19 Rezultāti
3 Mar – 3 Mar LV čempionāts ātrspēlē junioriem U-19 Rezultāti
3 Mar – 3 Mar LV čempionāts ātrspēlē juniorēm U-19 Rezultāti
1 Mar – 1 Mar Rīgas 45.vidusskolas čempionāts Rezultāti
4 Mar – 4 Mar Zemgales vidusskola Rezultāti
10 Mar – 10 Mar Aivara Voicesčuka piemiņas turnīŗs Rezultāti
6 Mar – 6 Mar Latvijas skolu 72.spartakiādes Zemgales reģiona sacensības Rezultāti
7 Mar – 7 Mar Salaspils 1.vsk 1.-4.klašu čempionāts Rezultāti
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Rezultāti
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Rezultāti
11 Mar – 16 Mar Latvijas čempionāta fināls U8 - U16 Rezultāti
23 Mar – 24 Mar Pusfināls vīriešiem Rezultāti
20 Mar – 20 Mar Talsu 2.vidusskolas čempionāts Rezultāti
30 Mar – 30 Mar 72.LSSS U10-U19 Rezultāti
30 Mar – 30 Mar RTU prāta spēles dambretē Rezultāti
5 Apr – 7 Apr Latvijas čempionāta pusfināls U10-13 Rezultāti
27 Mar – 27 Mar Baldones vidusskolas 1.-4.klašu čempionāts RezultātiB.pdf
3 Apr – 3 Apr Ķekavas vidusskolas čempionāts RezultātiK.pdf
19 Apr – 21 Apr Latvijas fināls U-16 un U-19 grupām ātrspēlē Rezultāti
19 Apr – 21 Apr Latvijas čempionāts fināls sievietēm & U16-19 Rezultāti
22 Apr – 22 Apr Prāta Laiks dambretes festivāls Bauskā Rezultāti