LDF paziņojums par Ministru kabineta noteiktajiem sporta pasākumu ierobežojumiem

Latvijas Dambretes federācija informē, ka, ņemot vērā koronavīrusa (Covid-19) pieaugošo izplatību, Ministru kabinets ir noteicis ierobežojumus sporta pasākumu norisei, tādēļ no 2020.gada 16.oktobra līdz 2020.gada 6.novembrim nav atļauta sporta pasākumu un iekštelpās notiekošu sporta treniņu (skatīt par izņēmumiem treniņiem zemāk)  norise.

Līdz ar to no 16.oktobra līdz 6.novembrim ir atceltas visas plānotās LDF organizētās dambretes sacensības. Tāpat nav atļauti dambretes treniņi kā sporta vai interešu izglītības programmu nodarbības, izņemot, ja nodarbības tiek organizētas ārtelpās, individuāli (atsevišķās pašvaldībās var nebūt atļauts) vai attālināti.

Aicinām LDF federācijas juridiskos biedrus, dambretes trenerus, dambretes aktīvistus un sacensību organizatorus ņemt vērā un ievērot Ministru kabineta lēmumus un noteiktos ierobežojumus sacensību un treniņu norisei, kā arī Slimību un profilakses centra ieteikumus saistībā ar Covid-19 izplatību.

Informēsim ar atsevišķu paziņojumu LDF mājaslapā par turpmāko rīcību un dambretes sacensību iespējamo norises laiku pēc 2020.gada 6.novembra.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LDF valdes priekšsēdētāju Vladislavu Vesperi, elektroniskā pasta adreses [email protected], [email protected] vai steidzamos gadījumos tel.nr.26344090.