Gadu mijas jauniešu turnīru rezultāti

Noslēgušies gadu mijas turnīri jauniešiem tiešsaistē 64 un 100 lauciņu dambretēs.

Gada nogalē 30.decembrī norisinājās tiešsaistes turnīrs jauniešiem un jaunietēm - Vecgada balvu izcīņa 100 lauciņu dambretē. Turnīrs kopumā pulcēja 77 dalībniekus vecumā no 6 līdz 18 gadiem, kuri pēc šveices sistēmas 9 kārtās ar apdomas laiku uz partiju 5 minūtes + 5 sekundes par katru izdarīto gājienu cīnījās par dažādām balvām vairākās vecuma grupās.

Jaunietēm U19 vecuma grupā ar labu rezultātu - izcīnītiem 7 punktiem uzvarēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas (Treneris Kārlis Ozols) audzēkne Elizabete Norenberga. U16 vecuma grupā jaunietēm ar 6 punktiem labākais rezultās Jeļizavetai Zaharovai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. U13 un U10 vecuma grupās ar 6 punktiem labāko rezultātu uzrādīja Bauskas sporta skolas (Trenere Inga Bernāte) audzēkne Zane Lea Zunda. Savukārt U8 vecuma grupā ar 5.5 punktiem labākais rezultāts Varvarai Ivanovai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.  

Jauniešiem U19 grupā labāko rezultātu ar 8 punktiem sasniedza visa turnīra uzvarētājs Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas (Treneris Kārlis Ozols) audzēknis Klāvs Norenbergs, kurš pēdējo turnīru laikā ir uzrādījis zināmu progresu gan spēles kvalitātē, gan arī sasniegtajos rezultātos. Viņam arī labākais rezultāts U16 vecuma grupā. U13 vecuma grupā jauniešiem ar 6.5 punktiem labāko rezultātu uzrādīja Bauskas sporta skolas (Trenere Inga Bernāte) audzēknis Everts Rūdolfs Lepsis. U10 vecuma grupā ar 6.0 punktiem labākais rezultāts dambretes skolas "Domātprieks" (Trenere Oļesja Abdullina) audzēknim Kārlim Kalējam. Jaunākajā U8 vecuma grupā ar 6.0 punktiem labākais Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga audzēknis Arvo Krebe.

Turnīrs bija īpašs ar to, ka dalībnieki varēja izcīnīt ne vairāk kā vienu balvu un līdz ar to izveidojās šāds                        Balvu sadalījums pa vecuma grupām

Vecgada balvu uzcīņas turnīra tabula pa vecuma grupām

Vecgada balvu izcīņas turnīra kopēja playok tabula

 

Jaunā gada ievadā 2.janvārī tiešsaistē norisinājās Jaungada balvu izcīņas turnīrs jauniešiem un jaunietēm 64 lauciņu dambretē. Tas kopumā pulcēja 92 dalībniekus, kuri sacentās pēc Šveices sistēmas 9 kārtās ar apdomas laiku uz partiju 5 minūtes + 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Jaunietēm U19 un U16 vecuma grupās labākais rezultāts - 6.5 punkti Viktorijai Nesanirai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Savukārt U13 vecuma grupā jaunietēm ar 6 punktiem labākais rezultās Darjai Drabovai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. U10 un U8 vecuma grupās ar 5.5 punktiem labāko rezultātu uzrādīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. 

Jauniešiem U19 grupā labāko rezultātu ar 8 punktiem sasniedza un visā turnīrā uzvarēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas (Treneris Kārlis Ozols) audzēknis Kristers Lapiņš, kurš turnīra sākumā cieta zaudējumu, bet tad saņēmās un uzvarēja visas atlikušās cīņas. U16 vecuma grupā jauniešiem ar 7.0 punktiem labāko rezultātu uzrādīja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas (Treneris Kārlis Ozols) audzēknis Roberts Grišins. U13 un u10 vecuma grupās ar 6.5 punktiem labākais rezultāts Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga audzēknim Arvo Krebem. Jaunākajā U8 vecuma grupā ar 5.0 punktiem labākais Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga audzēknis Oskars Bajārs.

Šis turnīrs arī bija īpašs ar to, ka dalībnieki varēja izcīnīt ne vairāk kā vienu balvu un līdz ar to šāds                                    Balvu sadalījums pa vecuma grupām

Jaungada balvu uzcīņas turnīra tabula pa vecuma grupām

Jaungada balvu izcīņas turnīra kopēja playok tabula