LDF paziņojums par pasākumu un sacensību atcelšanu saistībā ar ārkārtas situāciju valstī

Latvijas Dambretes federācija informē, ka, ņemot vērā koronavīrusa (Covid-19) pieaugošo izplatību, valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, tādēļ no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim pārtraukta tiks visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norise, tai skaitā treniņu, sacensību un mēģinājumu norise. Līdz ar to tiek  PĀRCELTAS Latvijas jaunatnes čempionāta finālsacensības 64 lauciņu dambretē uz nenoteiktu laiku, tāpat uz nenoteiktu laiku tiek pārceltas visas bērnu un jauniešu sacensības un nav atļauta bērnu un jauniešu dalība citās sacensībās, kas plānotas šajā laika periodā, kā arī tiek pārcelts 13.martā  plānotais LDF Tiesnešu seminārs. Aicinām LDF federācijas juridiskos biedrus un dambretes aktīvistus nerīkot vietēja mēroga dambretes sacensības vai citus pasākumus pieaugušajiem.

LDF aicina ievērot visus Latvijas Republikas Ministru kabineta lēmumus un Slimību un profilakses centra ieteikumus saistībā ar Covid-19 izplatību, tai skaitā ieteikumu pēc iespējas neceļot ārpus valsts.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LDF valdes priekšsēdētāju Vladislavu Vesperi, elektroniskā pasta adreses [email protected], [email protected] vai steidzamos gadījumos tel.nr.26344090.