Rīgas atklātais čempionāts vīriešiem un sievietēm 64 lauciņu dambretē

Pasākumu centrā "Fantadroms" Gustava zemgala gatvē 74a norisinājās Rīgas atklātais čempionāts vīriešiem un sievietēm 64 lauciņu dambretē, kuru organizēja Dambretes Attīstības Biedrība un atbalstīja Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sievietēm čempionātā piedalījās 10 dalībnieces. Tika izspēlētas pēc Šveices sistēmas 8 kārtas ar apdomas laiku 7 min. + 5 sek. uz katru mikromača partiju.

Par Rīgas čempioni, izcīnot 12 punktus, kļuva Valda Vasariete, kura dienu iepriekš kļuva par čempioni Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs U14 un U19 vecuma grupās jaunietēm. Otrajā vietā ar izcīnītajiem 12 punktiem, bet sliktākiem papildus rādītājiem Regīna Piroņena. Trešajā vietā ar izcīnītajiem 10 punktiem pašreizējā Latvijas čempione sievietēm 100 lauciņu dambretē Anna Krapivina.

Rezultāti sievietēm šeit

 

Vīriešiem čempionātā piedalījās 22 dalībnieki. Tika izspēlētas pēc Šveices sistēmas 8 kārtas ar apdomas laiku 7 min. + 5 sek. uz katru mikromača partiju.

Izcīnot 15 punktus, par Rīgas čempionu pārliecinoši kļuva Roberts Misāns, kurš pirms nedēļas kļuva arī par Rīgas čempionu 100 lauciņu dambretē. Otrajā vietā ar izcīniītajiem 13 punktiem Guntars Purviņš. Trešajā vietā ar 11 punktiem pēc labākiem papildus rādītājiem Vsevolods Teterins.

Rezultāti vīriešiem šeit