Pavasara kausa izcīņa U8 un U10 grupās noslēgusies

Noslēgušies Pavasara kausa izcīņas tiešsaistes turnīru cikli 64 un 100 lauciņu dambretēs jaunākajās U8 un U10 grupās.

28.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

Pēdējā posma 64 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.
U10 grupā jaunietēm uzvarēja Liene Malinovska no Rēzeknes novada bērnu-jaunatnes sporta skolas. Treneris Juris Dombrovskis;
U8 grupā jauniešiem uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs. Trenere Laura Kronberga.  
U10 grupā jauniešiem un arī posmā uzvarēja dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Edvards Ladiševs. Trenere Oļesja Abdullina.
 
Kopvērtējumā U8 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 88.5 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā ar 73.5 punktiem Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Savukārt trešo vietu ar 56 punktiem izcīnīja Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Rūta Arāja, trenere Inga Bernāte.
 
U10 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 88.5 punktiem izcīnīja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā ar 75.5 punktiem Liene Malinovska no Rēzeknes novada bērnu-jaunatnes sporta skolas, treneris Juris Dombrovskis. Savukārt trešo vietu ar 73.5 punktiem izcīnīja dambretes skolas "Domātprieks" audzēkne Alise Misāne, trenere Oļesja Abdullina.

Kopvērtējumā U8 vecuma grupā jauniešiem ar 69.5 punktiem Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs , trenere Laura Kronberga.  Otro vietu ar 53 punktiem un ar pēdējā posmā labu rezultātu izcīnīja Artemijs Bogdanovs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Savukārt trešo vietu ar 48,5 punktiem izcīnīja  Fricis Kreits no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži), trenere Laura Kronberga

Par Pavasara kausa 64 lauciņu dambretē ieguvēju U10 vecuma grupā ar 105,5 puntiem kļuva Edvards Ladiševs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina, kurš otrajā vietā ar 98 punktiem aiz sevis atstāja Iļju Trasko  no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis. Trešajā vietā ar 81 punktu Jeļisejs Lukjaņenko no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

Kopvērtējuma tabulas 64 lauciņu dambretē U8 un U10 vecuma grupām

 

Savukārt 21.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē jaunākajās U8 un U10 vecuma grupās.

Pēdējā posma 100 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U8 grupā jaunietēm uzvarēja Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.
U10 grupā jaunietēm uzvarēja Alise Jaunkalne no Valmieras. Treneris Uldis Ābeltiņš.
U8 grupā jauniešiem uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs. Trenere Laura Kronberga.  
U10 grupā jauniešiem un arī posmā uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde) audzēknis Iļja Trasko. Treneris Gunārs Vipulis.
 
Kopvērtējumā U8 vecuma grupā jaunietēm Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē pārliecinoši ar 105 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Otrajā vietā ar 78 punktiem arī pārliecinoši Varvara Ivanova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Savukārt trešo vietu ar 43,5 punktiem izcīnīja Cēsu novada pārstāve Luīze Gudēvica Liepiņa, trenere Zigrīda Liepiņa

U10 vecuma grupā jaunietēm arī pārliecinoši pirmo vietu ar 105 punktiem izcīnīja Alise Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Otrās vietas liktenis noskaidrojās pēdējā posmā un to ar 85 punktiem izcīnīja Alise Jaunkalne no Valmieras, treneris Uldis Ābeltiņš. Ar trešo vietu un izcīnītajiem 78 punktiem nācās samierināties Varvarai Ivanovai no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva.

U8 vecuma grupā jauniešiem nekādas cerības pretiniekiem neatstāja un ar 84 punktiem Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē izcīnīja Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Oskars Bajārs , trenere Laura Kronberga.  Otro vietu ar 44 punktiem un pēdējā posmā labu startu izrāva Fricis Kreits no Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži)", trenere Laura Kronberga. Savukārt trešo vietu ar 35,5 punktiem izcīnīja  Artemijs Bogdanovs no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.

Vissīvākās cīņas norisinājās U10 vecuma grupā jauniešiem, kur uzvarētājs noskaidrojās pēc pēdējā posma cīņām. Pēdējā posmā izcīnot pārliecinošu uzvaru, par Pavasara kausa 100 lauciņu dambretē ieguvēju U10 vecuma grupā ar 100 puntiem kļuva Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde)", treneris Gunārs Vipulis, kurš otrajā vietā ar 96 punktiem aiz sevis atstāja Ņikitu Vorotņikovu no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde)", treneris Gunārs Vipulis. Trešajā vietā ar 90,5 punktiem Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknis Arvo krebe, trenere Laura Kronberga.

 
 
Par Pavasara kausu vairāk informācijas nolikumos: