Pavasara kausa izcīņa U13 un U16 grupās noslēgusies

 

Noslēgušies Pavasara kausa izcīņas tiešsaistes turnīru cikli 64 un 100 lauciņu dambretēs U13 un U16 grupās.

30.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē. Kopumā norisinājās pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti deva ieskaiti kopvērtējumā.

Pēdējā posma 64 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm labākais rezultāts Amandai Švirkstei no Madonas sporta skolas. Treneris Jāzeps Juhnevičs.
U13 un U16 grupās jauniešiem un arī posmā uzvarēja Aleksandrs Ivanovs no Rīgas (Bolderāja). Trenere Zoja Golubeva.
 
Kopvērtējumā U13 un U16 vecuma grupās jaunietēm Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē ar 80,5 punktiem izcīnīja Darja Drabova no Rīgas (Bolderāja), trenere Zoja Golubeva. Otrajā vietā U13 un U16 vecuma grupās ar 73 punktiem Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) audzēkne Alisa Orlova, treneris Raimonds Vipulis. Trešo vietu noslēgumā gan U13, gan U16 vecuma grupās ar 67 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina.
 
Noslēgumā U13 vecuma grupā jauniešiem pārliecinoši ar 99,5 punktiem Pavasara kausu 64 lauciņu dambretē izcīnīja dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.  Otrajā vietā šajā grupā ar 79,5 punktiem Roberts Maikūns no Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte. Savukārt trešo vietu ar 71 punktu izcīnīja Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde), treneris Gunārs Vipulis.
 
Pavasara kausu U16 grupā jauniešiem ar 102,5 punktiem ieguva Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs, treneris Kārlis Ozols. Otrajā vietā ar 99,5 punktiem dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš. Savukārt trešo vietu U16 grupā jauniešiem ar 89,5 punktiem izcīnija Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Everts Rūdolfs Lepsis, trenere Inga Bernāte.
 
 
 

23.aprīlī ar pēdējo V posmu noslēdzās Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē 100 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās. 

Pēdējā posma 100 lauciņu dambretē uzvarētāji pa vecuma grupām:

U13 un U16 grupās jaunietēm labākais rezultāts Siguldas sporta skolas audzēknei Ancei Zālmanei. Treneris Edgars Ratnieks.
U13 grupā jauniešiem labākais rezultāts Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknim Jurģim Stīpniekam. Trenere Inga Bernāte.
U16 grupā jauniešiem un arī posmā uzvarēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs. Treneris Kārlis Ozols.
 
Kopvērtējumā U13 un U16 vecuma grupās jaunietēm Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē pārliecinoši ar 78 punktiem izcīnīja Malvīne Misāne no dambretes skolas "Domātprieks", trenere Oļesja Abdullina. Otrajā vietā U13 un arī U16 vecuma grupā ar 61 punktu Ance Zālmane no Siguldas sporta skolas, treneris Edgars Ratnieks. Par trešo vietu cīņas bija sīvākas un noslēgumā gan U16, gan U13 vecuma grupās ar 52 punktiem trešā vieta Darjai Drabovai no Rīgas (Bolderāja) trenere Zoja Golubeva

U13 vecuma grupā jauniešiem ar 85,5 punktiem Pavasara kausu 100 lauciņu dambretē izcīnīja dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.  Otrajā vietā šajā grupā ar 80 punktiem Iļja Trasko no Dambretes Attīstības Biedrības (Zolitūde)", treneris Gunārs Vipulis. Savukārt trešo vietu ar 76,5 punktiem izcīnīja Roberts Maikūns no Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas, trenere Inga Bernāte.

Par Pavasara kausu spraigas cīņas norisinājās U16 vecuma grupā jauniešiem, kur noslēgumā vienādu punktu summu - 106,5 punktus ieguva Klāvs Norenbergs un Vsevolods Mitrēvičs. Papildus kritēriji bija vienādi un tika izspēlēts papildmačs, kurā ar 2:1 uzvarēja un Pavasara kausu U16 grupā ieguva Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknis Klāvs Norenbergs,  Treneris Kārlis Ozols. Ar otro vietu šoreiz nācās samierināties Vsevolodam Mitrēvičam no Rīgas (Bolderāja) trenere Zoja Golubeva. Trešajā vietā U16 vecuma grupā ar 85,5 punktiem dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis Pēteris Kripans, treneri Oļesja Abdullina un Uldis Ābeltiņš.

Kopvērtējuma tabulas U13 un U16 vecuma grupām 100 lauciņu dambretē

 

Vairāk informācijas par Pavasara kausu nolikumos: