Latvijai deviņas godalgas Eiropas čempionātā rapidā

8.augustā noslēdzās Eiropas čempionāts ar ātrās dambretes (rapid) laika kontroli. Latviju pārstāvēja sešdesmit pieci mūsu jaunie dambretisti, kuri startēja visās vecuma grupās.

Mūsējie šajā disciplīnā cīnījās ļoti atzīstami un izcīnīja deviņas medaļas, no tām divas zelta godalgas, četras sudraba un trīs bronzas godalgas. Līdz ar to arī Latvijas komanda izcīnīja pirmo vietu komandu ieskaitē.

U10 vecuma meiteņu grupā mūsu jaunā spēlētāja Varvara Ivanova ar sešpadsmit punktiem izcīnīja otro vietu, bet Anna Ļebedinska ar divpadsmit punktiem trešo vietu un bronzas godalgu.

U10 vecuma zēnu grupā mūsu jaunais spēlētājs Artemijs Bogdanovs ar trīspadsmit iegūtajiem punktiem izcīnīja trešo vietu un bronzas godalgu.

U13 vecuma meiteņu grupā mūsu jaunā dambretiste Milana Fideline ieguva četrpadsmit punktus, izcīnot otro vietu un sudraba medaļu.

U13 vecuma zēnu grupā mūsu spēlētājs Iļja Trasko, iegūstot piecpadsmit punktus, izcīnīja čempiona titulu un zelta medaļu, Ernests Kalniņš ar trīspadsmit punktiem ierindojās trešajā vietā un saņēma bronzas godalgu.

U16 vecuma meiteņu grupā mūsu dambretiste Alisa Orlova ieguva trīspadsmit punktus, izcīnot otro vietu un sudraba medaļu.

U16 vecuma zēnu grupā Pēteris Kripans izcīnīja Eiropas čempiona titulu un zelta medaļu, iegūstot četrpadsmit punktus.

U19 vecuma grupā junioriem ļoti sekmīgu rezultātu uzrādīja mūsu spēlētājs Reinis Štāls, kurš, iegūstot divpadsmit punktus, izcīnīja otro vietu un sudraba medaļu.